Şirket Profili
Şirket Profili  
Kalite Politikamız  

Hakkımızda

2006 yılında Öztek otomasyon adıyla  güvenlik sektörün de  faaliyet göstermeye başlayan  firmamız,   2014 yılında ATC Proje Bilişim şirketi ile bilişim sektöründe de adını duyurmaya başlamıştır.  Sektördeki 10 yıllık deneyimini siz değerli müşterilrinin referasları ile güçlendiren şirketimiz  bilişim sektöründe  dünya çapında bilinen markaların bayi/yetkili satıcılığını alarak faaliyetlerine devam etmiştir. 2015 yılında yazılım ve güvenlik alanlarında çözüm ortakları ile çeşitli projelerde ortaklık yapan firmamız faaliyet alanını genişletmiştir.

Vizyonumuz

IT Sektörüne yön veren markaların ürünlerini deneyimli personelimiz ve çözüm ortaklarımız vasıtasıyla son kullanıcılara ulaştırmak, pazardaki en önemli tedarikçilerden biri olarak  müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kaliteli ürünler ile onları buluşturarak karşılık verebilmektir. Firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerinin teknolojik anlamda sürekli güncel kalmasını hedeflemektedir.

Misyonumuz

Dünyaca ünlü markaların distiribütörlüğünde teknolojide sürekli meydana gelen değişimler sonucu farklılaşan ihtiyaçları doğru zamanda tespit ederek, en hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye pazarına sunmaktır. Yıllar sonrada aynı güven ve memnuniyetle müşterilerine hizmet  veren, onların dünyanın değişen teknolojisine kolayca uyum sağlamasına yardımcı olan bir kaynak olmak ve bilişim sektörüne katma değer yaratan bir tedarik olmaya devam etmektir.

Copyright © 2015 ATC Proje Bilişim Tüm Hakları Saklıdır.