Web SMS
Bulut Santral (Sanal Santral)  
Web SMS  
Firewall (Güvenlik Duvarı) ve Sistem Güvenliği  
Antivirüs Çözümleri  
Sunucu ve Depolama Ürünleri  
Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri  
Altyapı Kablolama (Kablolu ve kablosuz ağlar)  
Kamera ve Kapı Güvenlik Sistemleri  
UPS (Güç Kaynağı)  
Web Tasarım ve E-Ticaret  

Web SMS

ATC Proje Bilişim kurumunuza web sitesi üzerinden toplu SMS gönderme uygulaması sağlayarak ucuz, kolay, hızlı reklam ve tanıtım yapmanıza olanak tanıyan hizmetler sunar. Web SMS hizmeti halihazırda kayıtlı müşterilerinize toplu olarak ulaşabileceğiniz en kolay ve çabuk iletişim yöntemidir.

ATC Proje bilişim 1 Mayıs 2015 trihinde yürürlüğe giren 6563 sayılı (müşterilerden izin almaksızın her türlü elektronik iletişimin yasaklanması) yasa ile ilgili çalışmalar yaparak şirketlerin müşterileri ile en hızlı bağlantısı olan Web SMS konusunda alternatif çözümler üretmiştir.

Web SMS ile Neler yapılabilir?

  • Yeni ürün, kampnya oluşturmadan önce pretestler düzenleyebiir, iyi bir müşteri deneyimi oluşturabilmek için şikayet ve istekleri toplayarak deneyimleri ölçebilirsiniz.
  • Web Form, QR Code ve SMS kullanarak hedef kitlenizden iletişim için izin toplayabilirsiniz. Web araçları ile veritabanınızı güncel tutabilir ve doğru kişiye doğru mesajı oluşturabilirsiniz.
  • Olası cezalardan korunmak ve istenmeyen marka olmamak için izin iptali, blacklist, mesaj oluştırma  iletişim türü belirleme ve kısa URL uluşturma araçlarını kullanabilirsiniz. 
Copyright © 2015 ATC Proje Bilişim Tüm Hakları Saklıdır.